Fundacja NUTRICIA finansuje projekty badawcze, które łączą się problematyką dotyczącą żywienia człowieka, w szczególności tematy dotyczące profilaktyki otyłości m.in. wśród dzieci.

Konkurs grantowy jest przeprowadzany raz w roku. Informacja o otwarciu konkursu grantowego jest zamieszczana na stronie internetowej Fundacji oraz ogłaszana w prasie medycznej ogólnopolskiej. Termin składania wniosków jest do 30 czerwca 2018. Okres od zamknięcia konkursu do podjęcia decyzji o finansowanie projektu badawczego trwa ok. 5 miesięcy.

Szczegółowe zasady konkursu i kryteria oceny wniosków zostały opisane w regulaminie, który można pobrać tutaj.

Dokładna procedura składania wniosków o grant jest opisana tutaj.
.

Zapraszamy do wzięcia udziału w edycji 2018, w marcu pojawią się zaktualizowane dokumenty.