Anna Cywińska

Prezes Fundacji Nutricia

Odpowiada za budowanie i realizację strategii Fundacji Nutricia.

Michał Sawicki

Kierownik ds. projektów Fundacji Nutricia

Koordynuje działania z zakresu zmian systemowych, obszaru nauki (konkurs grantowy, EBM) oraz odpowiada za strategiczne partnerstwa Fundacji.

Agata Prorok

Starszy Kierownik ds. Relacji Zewnętrznych Fundacji Nutricia

Odpowiada za przygotowanie i realizację strategii oraz działań programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia”.

Karolina Łukaszewicz

Specjalista ds. Projektów Fundacji Nutricia

Koordynuje działania w ramach programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, czerpiąc z doświadczenia zdobytego jako dietetyk kliniczny. Wspiera kampanię ,,Żywienie medyczne - Twoje posiłki w walce z chorobą".

Irmina Brede

Kierownik ds. Relacji Zewnętrznych

Odpowiada za przygotowanie i realizację strategii oraz działań kampanii ,,Żywienie medyczne - Twoje posiłki w walce z chorobą". Wspiera program ,,1000 pierwszych dni dla zdrowia".