Startujemy z VII edycją kampanii edukacyjnej "Żywienie medyczne - Twoje posiłki w walce z chorobą"

VII edycja kampanii edukacyjnej „Żywienie medyczne – Twoje posiłki w walce z chorobą” jest prowadzona pod hasłem „Opiekunowie dla opiekunów”. Kontynuujemy działania mające na celu wsparcie osób, które towarzyszą najbliższym w walce o zdrowie.

W tym roku rozwijamy konto @JestemOpiekunem na Instagramie, wzbogacając je o kolejne treści edukacyjne (m.in. w obszarze odżywiania w chorobie czy psychologii), które mogą pomóc opiekunom w sprawowaniu efektywnej opieki nad chorym, ale także w zadbaniu o własne zdrowie i dobre samopoczucie.

Do współpracy zaprosiliśmy znanych i lubianych, m.in. Beatę Borucką, znaną jako @MądraBabcia i Agatę Młynarską, dziennikarkę. Przeprowadzą one rozmowy z osobami, którzy są cichymi bohaterami i zgodzili się podzielić z nami swoją historią. Wierzymy, że to właśnie doświadczenia osób będących w podobnej sytuacji, są najlepszym wsparciem i pomocą w tych trudnych chwilach.

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ DO PROFILU @JESTEMOPIEKUNEM