#DziękujemyBohaterom Akcja podziękowań dla zaangażowanych w walkę z koronawirusem

Prezentujemy Wam wspólną inicjatywę pracowników Fundacji Nutricia oraz naszego Fundatora – firmy Nutricia Sp. z o.o., za pomocą której postanowiliśmy przekazać słowa wdzięczności przedstawicielom personelu medycznego, którzy z dala od swoich rodzin, narażając zdrowie własne i najbliższych, pracują niemal bez wytchnienia, walcząc z epidemią SARS-CoV-2.

 

 

– Dziękuję za to, że walczysz o moje zdrowie, za Twoją troskę, opiekę, za codzienną odwagę. Dziękuję, że narażasz się dla mnie i mimo strachu o siebie i swoich bliskich troszczysz się o innych. Dziękuję, że codziennie wychodzisz z domu, kiedy inni w nim zostają. Dziękuję za Twoją cierpliwość, zachowanie spokoju, gdy cały świat wokół jest przerażony. Dziękuję za to, że dajesz mi poczucie bezpieczeństwa, za to, że jesteś moją siłą w walce z chorobą – w tych słowach swoje podziękowania wyrażają pracownicy firmy Nutricia w spocie #DziękujemyBohaterom.

 

Spot dostępny jest na Youtube: : 

 

Do akcji może dołączyć się każdy, publikując i oznaczając swoje podziękowania w formie wideo lub tekstu z hashtagiem #DziękujemyBohaterom. Mamy nadzieję, że zapoczątkowana inicjatywa, wzbogacona o wiele głosów w mediach społecznościowych, pomoże w dotarciu ze słowami wdzięczności do personelu medycznego – osób, które z dala od swoich rodzin, narażając zdrowie własne i najbliższych, pracują niemal bez wytchnienia, walcząc z epidemią SARS-CoV-2. Ma ono dać im siłę i pokazać, że ich wysiłki są doceniane.  

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.