Konkurs grantowy: odpowiadamy na Wasze pytania

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną otrzymujemy wiele pytań dotyczących trwającej 25. edycji konkursu grantowego Fundacji Nutricia.

 

Zgoda Komisji Bioetycznej

 

Zdajemy sobie sprawę, że zagrożenie związane z COVID-19 może spowodować trudności w uzyskaniu zgody Komisji Bioetycznej w momencie składania wniosku. Brak takiej zgody, nie wpłynie na poprawność złożenia wniosku w tej edycji konkursu. 

 

W przypadku gdy Komisja Bioetyczna nie wyda zgody do momentu zakończenia terminu składania wniosków, należy umieścić tę informację w formularzu i dosłać zgodę niezwłocznie po otrzymaniu odpowiedzi od Komisji Bioetycznej, jednak nie później niż do dnia posiedzenia Rady Naukowej Fundacji (planowanego na połowę września). Jednocześnie informujemy, że nie planujemy zmiany terminu składania wniosków. Podpisany i zapisany w formacie PDF wniosek wraz z załącznikami powinien zostać wysłany na dedykowany adres elektroniczny Fundacji: 

granty.naukowe@fundacjanutricia.pl do 30.06.2020 do godz. 23.59.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu poprzez adres e-mail: granty.naukowe@fundacjanutricia.pl lub bezpośrednio z Michałem Sawickim, Kierownikiem ds. Projektów Fundacji Nutricia:

michal.sawicki@fundacjanutricia.pl, tel. +48 517 026 264.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.