Razem w walce z COVID-19!

Z ogromną radością dzielimy się informacją, że nasz Fundator – firma Nutricia Polska Sp. z o.o., producent żywienia medycznego dla osób chorych oraz żywności dla niemowląt i małych dzieci, wspiera pacjentów zarażonych COVID-10, przekazując do szpitali zakaźnych w całej Polsce preparaty z zakresu żywienia medycznego. 


Dzięki współpracy z Bankiem Żywności SOS w Warszawie, 19 szpitali zakaźnych w całej Polsce otrzymało od Nutricia Polska Sp. z o. o. 30 000 sztuk preparatów odżywczych NUTRIDRINK. Tym samym pacjenci zarażeni COVID-19 otrzymali wsparcie żywieniowe w walce z chorobą. 

Przekazanie specjalistycznych preparatów odżywczych pacjentom szpitali zakaźnych w sytuacji epidemii koronawirusa to jeden z przejawów realizacji misji firmy Nutricia Polska Sp. z o. o., którą jest służenie ludziom najlepszą opieką żywieniową w najwrażliwszych momentach ich życia. 

Jednym z głównych filarów działalności Fundacji Nutricia jest edukacja o roli żywienia w chorobie. Temat niesłychanie ważny, również w obliczu epidemii COVID-19, dlatego przepełnia nas duma, że nasz Fundator dba o pacjentów, oferując im wsparcie żywieniowe w walce z chorobą. 


Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.